Інформації

ПОЛІТИКА ЩОДО ПЛАГІАТУ, НАКЛЕПУ ТА ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ
Наш журнал відхиляє будь-які матеріали, що порушують законодавчі вимоги щодо плагіату,
наклеп і порушення авторських прав. Наша політика базується на скануванні тексту на предмет плагіату різним ПЗ. Якщо ми виявимо автоплагіат, ми просимо автора надати посилання на основні дослідження. Якщо ми виявимо плагіат із неназваних ресурсів чи інших авторів - ми можемо відхилити подання.

ПОЛІТИКА ОПЛАТИ ПУБЛІКАЦІЇЇ СТАТЕЙ
Усі статті, опубліковані в наших журналах, мають відкритий доступ та є у вільному доступі в Інтернеті, одразу після публікації. Це стає можливим завдяки оплаті за обробку статей (APC), яка охоплює спектр видавничих послуг, які ми надаємо. Сюди входить надання Інтернет-інструментів для редакторів та авторів, виготовлення та розміщення статей, зв’язок із послугами абстрагування та індексації та обслуговування клієнтів. APC, що підлягає сплаті, коли ваш рукопис прийнято в редакції та перед публікацією, стягується або з вас, або з вашого засновника, установи чи роботодавця. Ціна публікації статті становить близько 40USD (але остаточна ціна може змінитися через розмір статті або через кількість символів)

КІЛЬКІСТЬ НАУКОВИХ МАТЕРІАЛІВ
За останній календарний рік опубліковано 6 наукових статей та рецензій

ПОЛІТИКА АРХІВУВАННЯ
Наш сайт використовує систему LOCKSS і CLOCKSS. Журнал присутній на сайті Національної Бібліотеки України ім.Вернадського

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ
Українська Асоціація Релігієзнавців публікує повністю відкриті журнали, а це означає, що всі статті доступні в Інтернеті для всіх користувачів відразу після публікації. До переваг відкритого доступу для авторів належать:

  • Безкоштовний доступ для всіх користувачів у всьому світі
  • Автори зберігають авторські права на свою роботу
  • Покращена видимість та читацькість
  • Швидка публікація
  • Немає просторових обмежень

ПУБЛІКАЦІЙНА ЕТИКА
Стосунки між авторами, редакторами та рецензентами у нашому журналі ґрунтуються на академічній доброзичливості, об'єктивності оцінок та пріоритетності наукової якості. Ми дотримуємося принципів Кодексу поведінки для редакторів , визначених Комітетом етики публікації (COPE)

Більше про публікаційну етику і протидію зловживанню владою можна знайти тут: https://uars.info/index.php/rs/Ethics