Трудитися і молитися (трудова етика мормонів в навчаннях Президентів їх Церкви)

Автор(и)

  • Екатерина Элбакян

DOI:

https://doi.org/10.32420/2016.79.674

Анотація

«Я вірю в принцип віри і справ і в те, що Господь рясніше благословить людини, що реалізує всі, про що він молиться, а не того, хто лише молиться». Ці слова належать Президенту Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів Езра Тефт Бенсону.
Господарсько-трудова етика є найважливішою складовою моральних основ суспільства. Історична еволюція різних способів виробництва, торгівлі, обміну і т.д. глибоко пов'язана з історією релігій. Всі національні і світові релігії займалися не тільки духовно-моральними питаннями, а й безпосередньо втручалися в повсякденну господарську та економічну діяльність людей, формуючи у них певний тип соціально-господарського мислення, санкціонуючи Божественним авторитетом відносини власності, володіння, певний тип майнових відносин людей, благословляючи одні види економічної діяльності та негативно ставлячись до інших.

Завантаження

Опубліковано

30.08.2016

Номер

Розділ

Статті

Як цитувати

“Трудитися і молитися (трудова етика мормонів в навчаннях Президентів їх Церкви)” (2016) Українське Релігієзнавство, (79), pp. 33–48. doi:10.32420/2016.79.674.